Fotografia i Filmowanie

To efektywne działania promocyjne każdej firmy.

Fotografia

To efektywne działania promocyjne każdej firmy.

Podnieś jakość!

Oferujemy profesjonalne sesje reklamowe produktów i usług. Wykonujemy także zdjęcia do katalogów wnętrz oraz portfolio dla modeli. Liczy się dla nas najwyższa jakość fotografii i oryginalne ukazanie zalet danego przedmiotu, czy usługi. 
Fotografia produktowa to wszelkiego rodzaju produkty na wybranym tle (bądź bez niego) i w dowolnej aranżacji. Oferta obejmuje zdjęcia bardzo proste – wyłącznie fotografowane produkty na tle, jak i zdjęcia bardziej artystyczne (produkty ukazane w szerszej aranżacji). Mogą to być przedmioty małe jak i duże.

Obejmuje bardzo szeroką gamę dóbr, m.in. produkty spożywcze, napoje, alkohole, buty, odzież, biżuterię, torebki, zegarki, elektronikę, sprzęt AGD, akcesoria sportowe, meble i wiele innych.
W przypadku zamówienia dużej ilości zdjęć tego samego typu produktu zdjęcia są utrzymywane w tym samym standardzie (te same ujęcia, tło, aranżacja, rozmiar plików). Na cenę finalną wpływ mają: liczba produktów, ich gabaryt i poziom wymaganego retuszu.

Filmowanie

Nie realizowałeś jeszcze filmu promocyjnego? Żaden problem! Pomożemy!

Efektywny sposób reklamy

Promowanie swoich usług czy produktów w dobie rozpowszechnionego Internetu i łatwego dostępu do informacji, staje się coraz trudniejsze. Aby oferta dotarła do naszych klientów i miała szansę przebić się przez gąszcz propozycji konkurencyjnych firm, musi zostać przedstawiona w ciekawy i zaskakujący sposób, pozostając jednocześnie prostą i szybko trafiającą do odbiorcy. Takie są właśnie nasze produkcje!
W ofercie:
  • filmy produktowe: Są to realizacje skupiające się na zaprezentowaniu potencjalnemu klientowi fizycznego produktu. Filmy produktowe świetnie nadają się do pokazania takich sprzętów jak choćby elektronika użytkowa czy sprzęt gospodarstwa domowego. Na video pokazany jest sposób korzystanie ze sprzętu, jego właściwości, cechy wróżniające produkt oraz wygląd fizyczny. Taka forma stanowi idealne uzupełnienie tekstu oraz zdjęć i jest obecnie dla klienta, pierwszym źródłem informacji o produkcie.
  • filmy promocyjne: produkcje przedstawiające określony produkt, projekt czy akcję
  • spot reklamowy: film reklamujący dany produkt, markę, ideę; standardowo rozumiana reklama, wyświetlana w internecie
  • filmy instruktażowe: skierowane do klientów lub np. pracowników firmy, mające za zadanie zapoznanie ich z danym produktem, procedurą, projektem
  • filmy korporacyjne: krótkie przedstawienie działalności firmy, jej celów, misji, wyznawanych wartości, realizowanych projektów, atmosfery panującej w pracy. Tego typu produkcje są często stosowane jako videowizytówka firmy wyświetlana na głównej witrynie w internecie lub jako film na targi, konferencje, spotkania biznesowe.
  • relacje z wydarzeń oraz eventów: przedstawione w skróconej formie, z podłożoną muzyką, często zmontowane w dynamicznej formie.

Usługi Dronem

Fotografia i Filmowaniem dronem, to nowy trend i inne spojrzenie, które do niedawna było dostępne tylko dla nielicznych. 

Spojrzenie z lotu ptaka

Dysponujemy dronem DJI Mavic 2 Pro, jest to sprzęt wysokiej klasy. 1-calowy sensor CMOS umożliwia nam wykonywanie zdjęć wielkości 20Mpix oraz nagrywanie filmów w jakości 4K. Trzy osiowy gimbal gwarantuje płynne, stabilne nagrania w każdej sytuacji.

ZDJĘCIA LOTNICZE DLA DEWELOPERÓW
ZDJĘCIA I FILM Z POWIETRZA DLA ORGANIZATORÓW EVENTÓW, IMPREZ MASOWYCH, IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH
ZDJĘCIA I FILMY Z DRONA DLA FIRM I INSTYTUCJI
Ujęcia z powietrza do tworzenia filmów i zdjęć promocyjnych.
Nasi operatorzy posiadają odpowiednie uprawnienia pozwalające na loty w mieście czy nad zgromadzeniami.

license linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram