Produkcja i Druk

Projekty trzeba materializować.
DRUK CYFROWY I OFFSETOWY
W naszej ofercie proponujemy możliwość druku cyfrowego jak i offsetowego. Druk cyfrowy jest doskonałym rozwiązaniem dla małych nakładów, nawet od jednej sztuki. Druk offsetowy charakteryzuje się opłacalnością wydruku większych nakładów i możliwością większego wyboru rozmiaru i rodzaju papieru. Drukujemy m.in.: wizytówki, papiery firmowe, notatniki, notesy, teczki ofertowe, nadruki na kopertach, ulotki, plakaty, foldery,książki, zeszyty, katalogi, prezentacje, materiały szkoleniowe, zaproszenia, karty okolicznościowe, dyplomy, certyfikaty, pocztówki, magnesy, opakowania CD, etykiety, metki, naklejki, druki samokopiujące, kalendarze.

DRUK WIELKOFORMATOWY
Posiadamy szeroką ofertę druków wielkoformatowych. Drukujemy na wszelkiego rodzaju materiałach, w tym na papierze, foliach banerowych, foliach samoprzylepnych, siatkach i innych. Stosujemy sprawdzone podłoża o najwyższej jakości, a nasze wydruki wielkoformatowe mogą zostać wykorzystane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. U nas możesz zamówić m.in.: fototapety, naklejki (np. na ścianę, samochód, podłogę), magnesy, banery, siatki mesh, plakaty xxl, obrazy na płótnie, bilbordy, roll-up, flagi.
GADŻETY
Gadżety reklamowe to świetny sposób na reklamę, ale także doskonały sposób na prezent na wszelką okazję. W ofercie proponujemy nadruki na odzież (czapeczki, koszulki, bluzy i wiele innych- możemy wykonać nadruk także na materiałach dostarczonych przez klienta), kubki, padkładki pod mysz, breloki, kafelki, smycze reklamowe, balony, pamięci USB, dlugopisy i wiele innych.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram