O nas

Trochę informacji z kim macie doczynienia

Cel, który stawiamy sobie, to utrzymanie wysokiego standardu realizowanych prac i wykorzystywanie nowych technologii, materiałów oraz trendów.
Kolor Strefa to dynamiczna i stale rozwijająca się agencja reklamowa ze Szczytna. Jesteśmy firmą, która powstała z pasji tworzenia. Wykonując projekty, dostosowujemy się do najnowszych standardów. Wszystkie działania jakich się podejmujemy opieramy na ścisłej współpracy z naszymi klientami. Towarzyszymy im od momentu pojawienia się pomysłu poprzez analizę i wybór optymalnego rozwiązania, opracowania projektu aż do finalnej jego realizacji.

PLOTER DO DRUKU WIELKOFORMATOWEGO

PLOTER TNĄCY

LASER CO2

PRASA DO NADRUKÓW

Dla kogo?

Oferta naszej agencji reklamowej skierowana jest do klientów indywidualnych, instytucji, małych, średnich i wielkich przedsiębiorstw, właściwie do wszystkich, którzy chcą się skutecznie wypromować. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego zachęcamy do kontaktu w celu szczegółowej analizy potrzeb Klienta, propozycji ofert i wycen.

O zespole

Poznaj naszą ekipę do zadań specjalnych.

Naszą agencję reklamową tworzy zespół młodych, doświadczonych, ambitnych i wykształconych osób, dla których projektowanie to nie tylko praca, to przede wszystkim pasja. Każde zlecenie wykonujemy z zaangażowaniem i prawdziwą przyjemnością. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jeśli czegoś nie ma na rynku postaramy się dla Ciebie to stworzyć.

Arkadiusz
Gadomski

Właściciel firmy Kolor Strefa, od 10 lat związany z pracą w branży reklamowej. Nabywał doświadczenie w kilku firmach, aż w końcu postanowił otworzyć coś własnego. Ciągle stawia na rozwój własnej osoby uczestnicząc w wielu szkoleniach, aby móc sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów. Stara się być na bieżąco w obecnych trendach.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram