O nas
Cel, który stawiamy sobie, to utrzymanie wysokiego standardu realizowanych prac i wykorzystywanie nowych technologii, materiałów oraz trendów.

O firmie

Kolor Strefa to dynamiczna i stale rozwijająca się agencja reklamowa. Jesteśmy firmą, która powstała z pasji tworzenia. Wykonując projekty, dostosowujemy się do najnowszych standardów. Wszystkie działania jakich się podejmujemy opieramy na ścisłej współpracy z naszymi klientami. Towarzyszymy im od momentu pojawienia się pomysłu poprzez analizę i wybór optymalnego rozwiązania, opracowania projektu aż do finalnej jego realizacji.

Nasze maszyny

MUTOH VALUEJET 1324X

SUMMA S ONE D120

SWT ALIGATOR

O zespole

Naszą agencję reklamową tworzy zespół młodych, doświadczonych, ambitnych i wykształconych osób, dla których projektowanie to nie tylko praca, to przede wszystkim pasja. Każde zlecenie wykonujemy z zaangażowaniem i prawdziwą przyjemnością. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jeśli czegoś nie ma na rynku postaramy się dla Ciebie to stworzyć.

Arkadiusz
Gadomski

Właściciel firmy Kolor Strefa, od 10 lat związany z pracą w branży reklamowej. Nabywał doświadczenie w kilku firmach, aż w końcu postanowił otworzyć coś własnego. Ciągle stawia na rozwój własnej osoby uczestnicząc w wielu szkoleniach, aby móc sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów. Stara się być na bieżąco w obecnych trendach.

Dla kogo?

Oferta naszej agencji reklamowej skierowana jest do klientów indywidualnych, instytucji, małych, średnich i wielkich przedsiębiorstw, właściwie do wszystkich, którzy chcą się skutecznie wypromować. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego zachęcamy do kontaktu w celu szczegółowej analizy potrzeb Klienta, propozycji ofert i wycen.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram